محل تبلیغات شما

به دنبال پیگیریهای چند ماهه برای بیمه بیکاری بالاخره بهم خبر دادن که درخواستم تو هیئت سه نفره تایید شده و باید برم پیگیری مراحل بعدی رفتم قسمت امور فنی بیمه شدگان تو نامه ای که تاییدیه نوشته شده میبینم شماره بیمه اشتباه ثبت شده میگم اقا این اشتباه تایپی چند ماه دیگه مشکل ایجاد نکنه ؟ میره از رییسش میپرسه و میگه نه مشکلی نیست . تو سیستم ثبت میکنه و میبرم پیش رئیس برای امضا . رئیس سابقه کار رو نگاه میکنه میگه سابقه بالای بیست سال میتونی بازنشسته بشی میگم میخوام با سی سال بازنشسته بشم میگه چون شرایط بازنشستگی  داری نمیتونی بیمه بیکاری بگیری و فریاد من بلند شده که بابا 4 ماه هست دارم میام میرم چرا یکی این موضوع رو متوجه نشده چرا کار درست انجام نمیشه و. من رو فرستاده بخش بازنشستگی رفتم  موضوع رو براشون توضیح دادم و اون میگه بله تو شرایط بیمه بیکاری این هم هست که اگر به سن بازنشستگی رسیده باشید نمیتونید از بیمه بیکاری استفاده کنید و باید بازنشسته بشید ضمنا مستمری بازنشستگی هم از تاریخ  درخواست پرداخت میشه یعنی چند ماه گذشته هیچ چیزی به  شما تعلق نمیگیره و به من توصیه میکنه که برم همین امروز درخواست رو بدم . 

من هم درخواست رو دادم و حالا که برگشتم میگم شاید بهتر بود درخواست رو ثبت نمیکردم کمی بیشتر تحقیق میکردم نکنه راه حلی داشته و من بدون بررسی فرصتی رو از دست داده باشم .

خیلی کلافه هستم . هیچ کار اداری درست و اصولی انجام نمیشه و همه اینها هم خطاها و سهل انگاریهای افراد هست . هیچکس کارش رو مسئولانه انجام نمیده همه فقط برای رفع مسولیت کار میکنن و بخاطر  این هست که همه چیز بهم ریخته . همین آدمها هستن که وقتی به مقامات بالا هم میرسن نتیجه سهل انگاریهاشون صدمه به کل جامعه و کشور هست .

خانه از پای بست ویران است

سفر نخجوان بخش دوم

روزهای اول بازنشستگی

بالاخره بالاجبار بازنشسته شدم

رو ,بیمه ,هست ,هم ,بیکاری ,میگه ,بیمه بیکاری ,درخواست رو ,چند ماه ,موضوع رو ,دادم و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها